wesele

Wesele w stylu glamour – elegancja i piękno!

Wesele w stylu glamour to przede wszystkim daleko idące elegancja i szyk. Tutaj nie ma miejsce na jakiekolwiek niedociągnięcia, wszystkie  elementy powinny być do siebie idealnie dopasowane – dzięki temu bowiem luksus w czystej postaci będzie się wyłaniał na każdym kroku.

Każdy element jest ważny

Jeżeli planujecie ślub i wesele w stylu glamor, powinniście ten klimat wprowadzić już do Waszych zaproszeń. Wszak to, jak one wyglądają, przedkłada się jak najbardziej na to, jak ma wyglądać  ślub i przyjęcie oraz czego maja się spodziewać Wasi przyszli goście. niechże zatem karneciki, jakie im wręczycie, będą maksymalnie eleganckie, niech pojawi się na nich na przykład duet bieli i złota, który uważany jest powszechnie za bardzo udany.

Co założyć na wesele w stylu glamour?

Jak zaś powinna się prezentować Młoda Para? Przede wszystkim spektakularnie! Kobieta wybrać powinna albo księżniczkową suknię  w typie princessy albo też (drugie rozwiązanie należy dziś do znacznie bardziej popularnych) suknię o kroju syreny, w której jej kobieca sylwetka będzie się prezentowała wyjątkowo pięknie. Włosy spięte lub też pofalowane nieco w stylu lat dwudziestych, czarna kreska na oczach, róż bądź czerwień na powiekach – i będzie naprawdę wyjątkowo! Do tego połyskujące pięknie w świetle szpilki, na głowie zaś luksusowy diadem – ślub i wesele w stylu glamour muszą być bowiem naprawdę wyjątkowe! Oczywiści najlepszym strojem dla Pana Młodego okaże się być tutaj frak. Elegancja rządzi!

Serdecznie polecamy nasz komisslubny.pl – komis sukien ślubnych

Wesele o czym warto pamiętać?

Na sali weselnej powinno się z pewnością pojawić dużo eleganckich kwiatów. Mogą być to zarówno stylowe pąsowe róże, jak i delikatne różowe bądź też jasne eustomy. Gdy tylko macie możliwość przejścia tego dnia po czerwonym dywanie – zapewnijcie ją sobie. wszak to Wasz dzień!