buty ślubne

Buty ślubne wybieramy najlepsze buty

Buty ślubne zdecydowana większość przyszłych Pań Młodych szuka szpilek. Fakt, wygląda się w nich wręcz zjawiskowo, jednak rzadko kiedy należą one do superwygodnych. Dlatego też bardzo dobrym pomysłem będą szpilki na ślubie oraz drugie buty na przyjęciu weselnym. Wszak na pewno Panna Młoda będzie przez cały wieczór tańczyła ze swym świeżo poślubionym małżonkiem oraz gośćmi weselnymi, więc musi zadbać o swoje stopy.

Bardzo dobrym rozwiązaniem są w tym przypadku koturny. Dodają kilka cm wzrostu (co doceniają zwłaszcza niższe panie) , a jednocześnie znacznie wygodniej chodzić w nich i tańczyć niż w klasycznych szpilkach. Niektóre Panny Młode mają na swoich stopach baleriny – jeśli bowiem wiedzą, że nie dadzą rady być aktywnymi w wysokich butach, to czemu nie?

Buty ślubne elegancko czy wygoda?

Nieczęsto wprawdzie, ale zdarza się, że Panna Młoda wkłada nawet…trampki! Jeżeli wesele jest w odpowiedniej stylizacji, wygląda to naprawdę nieziemsko! Tweedy także jej świeżo upieczony małżonek ma na sobie tego typu buty. Trzeba przyznać, że razem tworzą idealny duet!

Jeśli szukacie dalszych inspiracji w kwestii butów dla Panny Młodej i nie tylko, koniecznie zajrzyjcie na najlepszy blog blog ślubny. Setki artykułów, tysiące porad, informacji, przesądów, rankingów i ciekawostek – wszystko zebrane w jednym miejscu i opatrzone przepięknymi zdjęciami. Gwarantujemy, że dzięki nam zorganizowanie perfekcyjnego ślubu i idealnego wesela będzie naprawdę łatwe. Wystarczy tylko, że będziecie regularnie nas odwiedzać i czerpać inspiracje – a Ten Najważniejszy Dzień okaże się być magiczny!